All

Ploughmans Relish 420gm
$5.99 each
W
Plums Tegan Blue Large kg
$19.99 per kg
W
Pomegranate Juice 1ltr
$7.99 each
W
Popcorn Nat Sw/​Salt 120g
$3.99 each
W
Pork Jam 380g
$14.99 each
W
Pork/​Pistahio Terrine 150g
$14.99 each
W
Portugese Chick 220g
$12.99 each
W
Pot Sweet White kg
$7.99 per kg
W
Potato Crackers 100g
$2.99 each
W
Potato Salad Lg
$10.99 each
W
Potato Salad Sm
$7.99 each
W
Potatoes - Chats kg
$3.99 per kg
W
Potatoes Brushed kg
$1.19 each (approx.) $3.99 per kg
W
Potatoes Chorizo
$15.99 each
W
Potatoes Desiree kg
$1.24 each (approx.) $4.99 per kg
W
Potatoes Dutch Cream kg
$0.99 each (approx.) $4.99 per kg
W
Potatoes Sweet Gold kg
$2.99 each (approx.) $4.99 per kg
W
Potatoes Sweet Red kg
$7.99 per kg
W
Potatoes Washed kg
$1.12 each (approx.) $4.49 per kg
W
Power Super Foods Cacao Raw Powder 250gm
$10.99 each
W
Pretzels 400g
$6.99 each
W
Princi Diced Pancetta 200gm
$6.99 each
W
Psylium Husk Shaker 150g
$8.99 each
W
Pukka Elegant English Breakfast Tea 50g (​20 Sachets)
$8.99 each
W
Pukka Feel New Organic 20 Herbal Tea Sachets 40g
$8.99 each
W
Pukka Herbal Collection 34g (​20 Sachets)
$8.99 each
W
Pukka Herbal Tea Chamomile, Vanilla & Manuka 20pk
$8.99 each
W
Pukka Herbs - Three Mint Herbal Tea Bags - Organic & Fair Peppermint, Spearmint And Fieldmint - 20 Sachets Per Box
$8.99 each
W
Pukka Love Tea 24g (​20 Sachets)
$9.99 each
W
Pukka Relax Tea 40g (​20 Sachets)
$8.99 each
W
Pukka Vanilla Chai Tea 40g (​20 Sachets)
$9.99 each
W
Pukka Wild Apple Tea Bag 20
$8.99 each
W
Pumpkin Butternut kg
$5.98 each (approx.) $3.99 per kg
W
Pumpkin Jap
$2.49 per kg
W
Pumpkin Peeled Trays
$3.99 each
W
Pumpkin Soup
$7.99 each
W
Pumpkin/​Feta Tart
$34.99 each
W
Pure Dutch Cocoa 250g
$11.99 each
W
Pure Harvest Milkk Activated Almond Unsweetened 1l
$4.99 each
W
Pure Harvest Rice Malt Syrup 500g
$7.99 each
W
Pure Life Essene Supreme Sprouted Bread 1.​1kg
$11.99 each
W
Qld Blue Pumpkin kg
$1.99 per kg
W
Quail X 6
$29.99 each
W
Que Pasa Salsa 454g
$9.99 each
W
Quinoa Penne 250g
$6.99 each
W
Qukes 250g
$3.99 each
W
R/​Bow Smartie 280g
$7.99 each
W
R/​Flaxseed Org 400g
$11.99 each
W
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup
A note for people ordering prepared meals.

Please order 24 hours in advance so we can prepare the meals you've ordered. 

If you order later than this, we'll do our best to get you the meal you want, but we may need to provide a substitute.